Ota yhteyttä

Ota yhteyttä ja jutellaan lisää mahdollisuuksistamme auttaa:
myynti@kosila.fi

Janne Hollanti

Tiedonhallinnan myyntipäällikkö
+358 50 3161 900
janne.hollanti@kosila.fi

Kalle Määttä

Tiedonhallinnan myyntipäällikkö
+358 40 7191 694
kalle.maatta@kosila.fi

Jari Lundell

Tiedonhallinnan yksikön päällikkö
+358 50 678 07
jari.lundell@kosila.fi

Markus Ketola

Mediaratkaisujen yksikön päällikkö
+358 50 5982 046
markus.ketola@kosila.fi

Jari Räikkönen

Operatiivinen johtaja
+358 40 9009 007
jari.raikkonen@kosila.fi

Marko Suomela

Kehityspäällikkö, kumppanuudet
+358 50 5316 131
marko.suomela@kosila.fi

Mika Huopana

Asiantuntijapalvelut, palvelupäällikkö
+358 50 4104 614
mika.huopana@kosila.fi

Janne Harju

Asiantuntijapalvelut, yksikön päällikkö
+358 50 5262 962
janne.harju@kosila.fi

Asiantuntijapalvelut

Service Desk auttaa nopeasti verkkopalveluihisi liittyvissä ongelmatilanteissa ja tehtäväpyynnöissä.

Toimipaikat

KOKKOLA
Rantakatu 10
67100 Kokkola

VAASA
Hietasaarenkatu 19
65100 Vaasa